Anneler ve Melekleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İşte Süpriz bu !!!

3 posters

İşte Süpriz bu !!! Empty İşte Süpriz bu !!!

Mesaj tarafından ŞeymaNur Paz Ekim 24, 2010 1:07 am

Adetim gecikti bir test yaptım ve çift çizgiyi yine gördüm Very Happy
İstemıyordum daha kerem 3 yaşına girecekti buda nerden çıktı dedım ama kıyamadım belki kızdır dedım lüle lüle saçları olur anası gibi güzel olur dedım İşte Süpriz bu !!! 80363 amma nerdeeeee Smile
Usg ye girdim kesin kızdır dedım çok sitiyordum belirtiler hep kız çin takvimi,yüzük çevirme ye ekşiyi çıkar ayşeyi Very Happy vsvsvsvsv
12+3 te %99 ihtimalle erkek dedi benim erkek çi doktorum Smile)
Eşim birdaha bakın Dilek hnm dedi yok kesin dedi keremden yakışıklı olacak ondanda yaramaz olacak dedi diğeri gibi buda tuutu Smile)
Bu sefer çok sıkıntılı bi hamielik geçirdim başımdan neler geçti merdivenden düştümisu diye 1 bardak Kosla içtim,balon asarken masının camı patladı içine düştüm vs vs ama şükür sadece yaralandım Very Happy

mucizem gelişmiyordu haftada bir dr konturolındeydım suyum sınırdaydı dr um z.kamile git dedı orada bir arakadaşımın uzman olması çok işime yaradı her hafta renkli dopler 3 gunde bır nst buyumuyordu dr artık buyumesse alacağız dedi ben yemeye başladım ehh bıraz buyumeye başladı sters bebeği çok etkılemiş miş her hafta artık bıkmıştım ama zevkliydi de en sonunda 2,5 geçti ve artık zamanı geldi dedim 41.hafta olmuştu çünkü zeynep kamılden korktum ve hemen tanımadığım bılmedığım bı dr a muayene oldum ve sezeryan istiyorum dedım drda zaten rısklı dedı ohhh canıma mınnet gittim eve eşimi çağırdım ben doğuma gidiyorum dedım aldık çantayı gitik sağolsunlar canım arkadaşlarım kaç saat bebeklerle süprizimin gelmesini beklediler ve en sonunda ameliyattan çıktım 2,850 49 cm mınnacık doğmuş ve canım oğlummmm İsmi belli değildi hala bebek ti o Very Happy
Sezeryan çok ıyı geçmişti turp gibiydim maşşş..şimdi tam 1 sene oldu ve ne dikiş izim ne bişyim kaldı 58 le hamıle kalmıştım 59 um şuan

Ve tam 2 hafta sonrada adına karar verdim KAYRA Eren (büyük bi kimseden gelen iyilikti)
şimdi yürüyor can parçam büyüdü bile çok datlu ama bıraz kudurukuzz :DD
ŞeymaNur
ŞeymaNur
Admin

https://annelervemelekleri.yetkin-forum.com

İşte Süpriz bu !!! Empty Geri: İşte Süpriz bu !!!

Mesaj tarafından Aysima&Esma Paz Ekim 24, 2010 4:42 pm

rabbim saglıklı uzun ömürler versin nş. kuzunaaa
Aysima&Esma
Aysima&Esma
Asil Üye

Mesaj tarafından ŞeymaNur Ptsi Ekim 25, 2010 3:28 am

sağol cnm hepimiznkınee
ŞeymaNur
ŞeymaNur
Admin

https://annelervemelekleri.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından filiz bebek Salı Kas. 02, 2010 3:48 am

:-)

filiz bebek
Yeni Üye

- Similar topics