Anneler ve Melekleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mucizem Kollarımda

2 posters

Mucizem Kollarımda Empty Mucizem Kollarımda

Mesaj tarafından ŞeymaNur Paz Ekim 24, 2010 12:49 am

Neden Adet görmüyorumki acaba
Doktor:psikolojik olabılır dedi
bende paşa paşa eve döndüm bunun üzerine test yaptım hiçbişrşey yoktu
3,5 ay sonra tekrar gittim doktora
doktor bana 4,5 aylık ahmilesin bir kızın oluyor dedi gülermisin ağlarmısın drunken
4,5 ay sonra bir bebek gelecek kollarıma ve ben daha 18 yaşında kuzum bana çok sakin rahat sıkıntısız bir hamillik geçirtti erkek olduğunu 5.ayda drdan öğrendik çok yakışıklı vede yaramaz olacak dedi ve öylede oldu...

Doğum anı sabaha karşı 4 sıralırında mide bulantısı ve sancıyla uyandım 5 dk sürdü ve tekrar uyudum 6 gibi tekrar aynı şeyler oldu ve kustum dr aradık gelin dedi ama ara ara çok tatlı ağrılardı hiç canımı yakmıyordu 8,5ta hastahanedeydik ve dr 3 cm açıklık olduğu söyledi suni sancı verdıler 1 şişe kadar koridorda yürürken birden suyum patladı işte o rahatlığı size kelimelerle anlatamam içinizde 10 kılo bişey varmış ve o çıkmış gibi derin bi ohhhhhhhhhh ve 7 cm olunca doğumhaneye gittim ama ne acım var ne sızım sadece uyumak istiyorummmm çıktım çatala yok ben doğuramam açamam doktor utanıyorumm diyorum dr ne utanıyoun dıyo elımle kapadıkça mıkrop kırıcıyı boşaltyor baktıkı olucak gibi değil ayakklarımı çatala bağladı kapatmamma için Embarassed daha sonra ebelerın anestecinin güzel sözleri sevecenliğiyle her dediklerini yaptım dr 3 kere ıkın gelecek dedı tüm gücünle ama ben bi 10 kere ıkındım ve kafasını gördüm hadi biraz daha dedi ve o anda anesteziyi koldan uyguladı ve uyandığımda tertemız dım bebeğimi gözterdiler ve odama çıktım..... pale 3-5 saat çektim şükürler olsun sancı ağzı sızı

İşte 9 aylık hem kısa hem up uzun süreç böyle 10 dk da bitmişti...
Kuzum kollarımdaydı 2,5 sene emdi şimdi 4,5 yaşında çok kudurk ama çokta yakışılı KEREM SALİHİM var...
Rabbime şükürler olsun ayparçamı bana verdi...
ŞeymaNur
ŞeymaNur
Admin

https://annelervemelekleri.yetkin-forum.com

Mucizem Kollarımda Empty Geri: Mucizem Kollarımda

Mesaj tarafından zehra Paz Ekim 24, 2010 1:02 am

ne güzel kısss,allah size bağışlasınn,bide kayrada olan duygularını paylaşsan diyorumm oda aniden gelen bi bebek değilmiii?
zehra
zehra
Kıdemli Üye

Mucizem Kollarımda Empty Geri: Mucizem Kollarımda

Mesaj tarafından ŞeymaNur Paz Ekim 24, 2010 2:42 pm

sağol zehram onuda yazdım Very Happy
ŞeymaNur
ŞeymaNur
Admin

https://annelervemelekleri.yetkin-forum.com